piątek, 16 czerwca 2017 15:40

Bal klas trzecich z Gimnazjum nr 2

  mnopr
Bal klas trzecich z Gimnazjum nr 2 zdjęcie nadesłane

W minioną środę przyszli absolwenci gimnazjum działającego przy ul. Pocztowej, uczestniczyli w wyjątkowym zakończeniu kolejnego etapu edukacji.

Bal, wieńczący trzyletni okres nauki w Gimnazjum nr 2, uczniowie rozpoczęli przemowami i podziękowaniami, skierowanymi do wychowawców i rodziców, którzy przekazywali im wiedzę i wspierali ich przez lata nauki. Po tym przyszedł czas na poloneza, który został zatańczony w ogrodzie restauracji Hubertus - dziewczyny miały przy tym na głowach ułożone wianki, a wszystkie pary wykonały taniec na boso.

Po tym przyszedł czas na wspólną zabawę z nauczycielami i rodzicami do późnego wieczoru, a już wkrótce to, o czym wielu z nich marzyło od dawna - wakacje. 

1 komentarz

  • Link do komentarza rezigiusz piątek, 16 czerwca 2017 17:54 napisane przez rezigiusz

    Pokazowka nauczycieli przed szefem Magistratu zeby dostac posady w innych szkołach

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS