środa, 14 czerwca 2017 07:24

Zderzenie i dachowanie w polu

 
Zderzenie i dachowanie w polu źródło: OSP Kłecko

We wtorkowe popołudnie doszło do wypadku, w wyniku którego oba uczestniczące w nim pojazdy wypadły z drogi. Wszyscy podróżujący trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło 13 czerwca po godzinie 16:00, kiedy to kilka kilometrów od Kłecka, na skrzyżowaniu dróg prowadzących z Działynia do Karniszewa i z Biskupic do Bojanic doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. Na skutek zderzenia czołowo-bocznego bus, w którym podróżowała jedna osoba, wypadł z drogi, dachował i zatrzymał się na boku. Impet uderzenia był tak silny, że kierujący busem wypadł z samochodu w trakcie dachowania. Samochód osobowy po zderzeniu także wypadł z drogi i zatrzymał się na polu.

Na miejsce zdarzenia przybyły wezwane służby - ratownicy medyczni zadecydowali o przetransportowaniu kierowcy z busa oraz podróżujących samochodem osobowym (mężczyznę z dzieckiem) do szpitala w Gnieźnie. Miejsce zdarzenia zabezpieczyli strażacy z OSP Kłecko oraz PSP Gniezno. Dokładne przyczyny wypadku ustali Policja.

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS