czwartek, 08 czerwca 2017 13:09

Czołowe zderzenie na ul. Budowlanych

 

W czwartkowe południe na osiedlu Tysiąclecia doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 12:30 na odcinku ul. Budowlanych pomiędzy Przedszkolem nr 8 a ul. Staszica, na wysokości przystanku autobusowego. Z nieoficjalnych informacji wynika iż doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów marki Seat oraz Volvo, w wyniku którego oba pojazdy przemieściły się na zatokę autobusową.

Przybyłe pogotowie ratunkowe zajęło się dwiema poszkodowanymi osobami, które trafiły do szpitala na dalsze badania. Miejsce zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy zostały zabezpieczone przez strażaków, którzy także kierowali wahadłowo ruchem na czas prowadzonych działań.

Policja ustali dokładny przebieg zdarzenia.

7 komentarzy

 • Link do komentarza Mamuśka sobota, 10 czerwca 2017 13:01 napisane przez Mamuśka

  Witam pisarzy, nic konkretnego na temat wypadku na Budulcu. A co do treści politycznych to chyba indywidualne zdanie każdego ponieważ mnie uczono jezdzić wg. autem a kultury jazdy uczę się dzień w dzień. Można na rondzie przy Biedronce wrzucić wsteczny i nikt się temu nie dziwi, druga sprawa to ja przemierzam centrum 2x dziennie a policji nie widać...... kierowcy z telefonami w ręku podczas jazdy to normalne. Blokowanie ul. Roosevelta przy przejściu dla pieszych aby nikt nie wyjechał ze Staszica to mistrzostwo w tym mieście tam policja zarobiłaby na mandatach....

 • Link do komentarza pisarz gminny piątek, 09 czerwca 2017 00:05 napisane przez pisarz gminny

  Dla dobra przyszłych użytkowników dróg będzie, jak na kursach jazdy będą nauczycielami odpowiedzialni i dobrze wykształceni kierowcy, którzy potrafią przekazywać wiedzę i nauczyć przyszłych kierowców nienagannej jazdy, a szefami ośrodków ruchu drogowego będą ludzie z wykształceniem technicznym, z doświadczeniem w zarządzaniu, ludzie mądrzy, niekonfliktowi,a nie politycy marnej partii odrzuceni w dodatku przez wyborców.

 • Link do komentarza Gnieźnianin czwartek, 08 czerwca 2017 21:36 napisane przez Gnieźnianin

  Do wyborca Powyższy artykuł jest prostą informacją o zaistniałym wypadku bez nawiązania do personaliów polityka, więc jaki sens ma ten hejt polityczny ? A takim wywodem hejterskim, sensownego rozpatrzenia przyczyny i skutku się nie dokona, dla dobra przyszłego użytkowników dróg.

 • Link do komentarza wyborca czwartek, 08 czerwca 2017 16:34 napisane przez wyborca

  Gnieźnianinie, żaden hejt polityczny tylko szczera prawda, jak to były senator, biegacz długodystansowy właściciel kiosku a z wyuczonego zawodu zootechnik, został mianowany dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Jeżeli tego nie rozumiesz, to Twój ból.

 • Link do komentarza Gnieźnianin czwartek, 08 czerwca 2017 16:09 napisane przez Gnieźnianin

  Co za "szofer", artykuł o wypadku o niewiadomym przebiegu i od razu hejt polityczny jakoby wyjaśniający przyczynę wypadku.

 • Link do komentarza kk czwartek, 08 czerwca 2017 14:16 napisane przez kk

  Po co wyprzedzal autobus?!
  Idiota !!
  Spieszylo sie

 • Link do komentarza szofer czwartek, 08 czerwca 2017 13:37 napisane przez szofer

  Bardzo dużo jeżdżę po naszym mieście i widzę coraz więcej dziwolągów za kierownicą. Są tacy, którzy traktują ulicę jako tor wyścigowy, ale jest wielu takich, którzy np. przed światlami zatrzymujac się dają odstęp przed poprzedzajacym go samochodem około .......3 metrów. Kto ich uczył techniki jazdy?. Nie potrafią zrozumiec, że tym blokują innym wjazd na konkretny pas przed krzyżówką. Te kursy nauki jazdy to jest jedna wielka ściema. No, ale cóż, jak na czele władz ruchu drogowego stawia sie polityków a nie fachowców, to potem mamy, jak mamy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS