W dobie Internetu, coraz więcej czasu spędzamy online – nic dziwnego zatem, że zdecydowanie częściej wykonujemy w sieci różne czynności, które usprawniają nasze codzienne życie – od regulowania rachunków, przez dokonywanie rezerwacji, aż po robienie zakupów. Sklep internetowy Bezokularow.pl, ekspert soczewek kontaktowych obsługuje klientów z całej Polski dostarczając im wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach. 
W sobotni wieczór w murach CK eSTeDe odbyło się spotkanie z historykiem filozofii i publicystą Stanisławem Krajskim, który przyjechał do Gniezna z krótkim wykładem.
niedziela, 26 marca 2017 09:21

Zakładki do książek Małych Przyrodników

W przedszkolu nr 5 "Mali Przyrodnicy” w Gnieźnie aktywnie realizowany jest czytelniczy projekt edukacyjny "Mały czytelnik”. W ramach wszechstronnych działań propagujących wśród wychowanków żywe zainteresowanie książką i bogactwem literatury dziecięcej dużą rolę przywiązywane jest do współpracy z bibliotekami.
Przyszli absolwenci gimnazjów dość licznie przybyli w sobotnie przedpołudnie do gnieźnieńskiego Ekonomika na przygotowane specjalnie dla nich wydarzenie, przybliżające ofertę edukacyjną szkoły.
W miniony piątek w auli Zespołu Szkół Ekonomiczno - Odzieżowych w Gnieźnie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Gnieźnie odbyło się  spotkanie młodych sympatyków turystyki z powiatu gnieźnieńskiego pod hasłem „Podróżowanie bez przygotowania, czyli walka o przetrwanie w Chinach”.
Odpowiedzialność z kodeksu wykroczeń za nie zachowanie środków ostrożności przy trzymaniu psa i zarzut znęcania się nad tym zwierzęciem może usłyszeć mieszkaniec gminy Trzemeszno. 
W ramach kolejnej edycji gnieźnieńskich obchodów Narodowego Dnia Życia, które rozpoczęły się w Starostwie Powiatowym, wręczono Złotą Honorową Odznakę Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana".
Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali młodego chłopaka, który sprzedawał w internecie podrobione produkty różnych firm. 
Strona 1 z 521

Ostatnio dodane