W piątkowe południe służby zostały powiadomione o zdarzeniu, do jakiego doszło na jednej z czerniejewskich ulic.
W piątkowe południe odbyła się uroczystość otwarcia nowego gmachu Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy. Obiekt jest częścią większego projektu, którego kolejny etap ma być zrealizowany w następnych latach.
piątek, 07 października 2022 11:28

IKE zainaugurował rok akademicki

Nowi studenci Instytutu Kultury Europejskiej zainaugurowali swoją naukę w gnieźnieńskim oddziale Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.
6 października Miejskie Świetlice Socjoterapeutyczne, czyli placówki pomagające gnieźnieńskim rodzinom radzić sobie z różnymi problemami codziennego życia, świętowały swoje 19. urodziny.
Trzech mężczyzn usłyszało zarzuty udziału w pobiciu i okradzeniu 62-latka. Jeden ze sprawców trafił już do aresztu.
czwartek, 06 października 2022 16:12

Pożar drewnianego garażu

W czwartkowe południe służby zostały skierowane do pożaru, jaki został zauważony we wsi Łubowiczki, położonych koło Kiszkowa.
Sytuacja w energetyce powoduje, że wielu z mieszkańców zastanawia się, jakie będą ich rachunki za ogrzewanie przez najbliższe miesiące. PEC zachęca, by kontrolować ciepło w swoich domach, nie tylko ogrzewanych systemem, ale także indywidualnie.
Szukanie oszczędności na prądzie już się rozpoczęło. Miasto zapowiedziało mniejszy zakres świątecznych dekoracji, ale prace nad szukaniem wyjścia z drożyzny jeszcze trwają.
Strona 1 z 800

Ostatnio dodane