W miniony poniedziałek w szpitalu zmarł 36-letni mężczyzna, który uległ wypadkowi na drodze krajowej nr 15 w Kosowie.
Nieodłącznym elementem tradycyjnych wydarzeń odbywających sięz okazji odpustu św. Wojciecha, jest uroczysta sesja Rady Miasta. Także i tym razem miała ona szczególne znaczenie dla Pierwszej Stolicy Polski.
Wiosenna aura wyraźnie za bardzo posłużyła niektórym kierowcom, którzy będąc pod wpływem alkoholu, zdecydowali się prowadzić pojazdy na drogach. Teraz odpowiedzą za swoje zachowanie.
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 12:02

Ostrzeżenie przed burzami

W poniedziałek 23 kwietnia od godzin popołudniowych do późnych godzin wieczornych tego samego dnia, istnieje możliwość wystąpienia burz
W niedzielne popołudnie na drodze krajowej nr 15 doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego obrażenia odniósł lekkomyślny motocyklista.
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 10:00

Uwaga - zamknięcie mostu w Kłecku!

W związku z rozpoczęciem budowy nowego mostu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 190 w Kłecku, we wtorek 24 kwietnia rano istniejący obiekt na Małej Wełnie zostanie zamknięty dla ruchu samochodowego. Ruch pieszo-rowerowy po chodniku będzie zachowany.
Działacze Gnieźnieńskiego Porozumienia Samorządowego kierują do władz miasta pytania, na które odpowiedzi nie zawsze są zadowalające. Przy okazji podzielili się swoimi refleksjami nt. cen wody i odprowadzania ścieków na terenie Gniezna.
Strona 1 z 697

Ostatnio dodane

GPS