W niedzielne południe na drodze krajowej nr 15 doszło do wypadku samochodowego - dwie osoby trafiły do szpitala.
Trwa druga tura wyborów na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Znamy już pierwsze rezultaty, jeśli chodzi o frekwencję w naszym regionie.
W sobotni wieczór odbyły się uroczystości, upamiętniające Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej.
W trakcie prac prowadzonych na budowie supermarketu, jeden z pracowników spadł z wysokości. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
W sobotnie przedpołudnie na ul. Kostrzewskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowy. Ruch przez pewien czas odbywał się wahadłowo.
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w piątkowe popołudnie na ul. Słowackiego, gdzie auto uderzyło w ogrodzenie posesji.
Komendant Policji wraz z zastępcą Burmistrza Trzemeszna, podziękowali pani Kasi, która jako pracownica banku udaremniła próbę oszustwa i naciągnięcia jednej z klientek na wysoką stratę.
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na piątek 10 lipca.
Strona 1 z 414

Ostatnio dodane