W piątkowy wieczór na ul. Wrzesińskiej doszło do potrącenia osoby, która przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. 
Gnieźnieńscy policjanci po raz kolejny przeprowadzili akcję kontroli prędkości na terenie powiatu. To właśnie nadmierny pośpiech jest jedną z głównych przyczyn wypadków na drogach.
Zatrzymanie prawa jazdy, mandat i punkty karne - to efekt przekroczenia prędkości o ponad 60 km/h w terenie zabudowanym przez 38-letniego mieszkańca powiatu poznańskiego kierującego samochodem osobowym. To już kolejna osoba, której w ostatnim czasie cofnięto uprawnienia za przekroczenie dozwolonej prędkości w Wydartowie w gminie Trzemeszno.
W Budżecie Obywatelskim na 2018 rok wygrał projekt, dotyczący zagospodarowania terenu wokół stawku na os. Kazimierza Wielkiego. Zebrał on rekordową liczbę głosów od mieszkańców. 
Wczesną nocą z czwartku na piątek, na drodze prowadzącej z Malenina w kierunku Witkowa, doszło do zderzenia samochodu osobowego z drzewem.
Władze powiatu zachęcają do korzystania z programu profilaktyki zespołu stopy cukrzycowej, który bezpłatnie realizowany jest na terenie Gniezna. Skorzystać mogą z niego wszyscy, niezależnie od grupy wiekowej.
czwartek, 23 listopada 2017 09:22

„Panie, naucz nas modlić się”

Zapraszamy na kolejną Szkołę Modlitwy "Panie, naucz nas modlić się", która odbędzie się w najbliższą niedzielę w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym przy ul. Seminaryjnej.
Na początku tego tygodnia ratownicy z OSP Kłecko wzywani byli do trzech interwencji w Działyniu i Kłecku. We wszystkich przypadkach na szczęście odbyło się bez większych szkód, a jeden z nich okazał się być ćwiczeniami.
Strona 1 z 626

Ostatnio dodane