Za kradzież torebki oraz dysponowanie pieniędzmi z cudzego konta odpowie chłopak i dziewczyna, którzy zostali ustaleni przez policjantów jako sprawcy tego czynu.
Latem informowaliśmy o ujawnieniu padłych sztuk kaczek w Parku Miejskim. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną było dokarmianie przez ludzi.
Do sytuacji jak z filmu akcji doszło w poniedziałkowy wieczór na ul. Pod trzema mostami w Gnieźnie, gdzie dokonano zatrzymania dwóch osób.
W połowie września tego roku z terenu posesji w Strzyżewie Witkowskim doszło do kradzieży roweru. Sprawca wpadł po kilku dniach.
Pomysłów na rozwiązanie problemów parkowania jest na pewno tyle, ilu zmotoryzowanych mieszkańców ma Gniezno. Decyzję wojewody, dotyczącą możliwości postoju przy katedrze w wybrane dni, Miasto odbiera jako działanie utrudniające życie.
Związkowcy z jednego z większych zakładów produkcyjnych na terenie Gniezna zdecydowali się na wystosowanie oświadczenia o wejściu w spór zbiorowy.
W niedzielny wieczór gnieźnieńscy strażacy zostali zadysponowani na ul. Mieszka I, gdzie miano zauważyć ogień na jednej z kamienic.
W niedzielne południe na gnieźnieńskim Rynku rozpoczęło się zakończenie sezonu motocyklowego. Na plac zajechały się setki maszyn z całego kraju.
Strona 1 z 632
m

Ostatnio dodane