Policjanci patrolujący centrum Gniezna zatrzymali do kontroli samochód, którego kierowca swoim nietypowym stylem jazdy zwrócił uwagę mundurowych - jak się okazało, był zupełnie pijany.
Po raz pierwszy w historii Gniezna radni miejscy nie spotkali się na posiedzeniu w jednym miejscu, ale sesja odbywa się w Internecie.
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na środę 8 kwietnia.
W Dzień Pracownika Służby Zdrowia służby mundurowe symbolicznie podziękowały ratownikom i personelowi gnieźnieńskich szpitali za ich służbę na rzecz mieszkańców.
- W krótkim czasie wszystkie działania zostały podporządkowane walce z epidemią koronawirusa - twierdzi wójt Gminy Gniezno Maria Suplicka.
Wczorajszy przypadek stwierdzenia koronawirusa spowodował, że część personelu medycznego została objęta kwarantanną.
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na wtorek 7 kwietnia.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerniejewie uruchamia usługę „Pomoc zakupowa”. Akcja jest adresowana do seniorów w wieku 65+ oraz osób niepełnosprawnych z terenu gminy Czerniejewo.
Strona 1 z 501

Ostatnio dodane