niedziela, 28 maja 2017 13:12

Program, który otwiera młode umysły

Mielżyńska szkoła, wraz z placówkami z innych krajów, złożyła pod koniec marca 2015 r. wniosek do Narodowej Agencji w Czechach, w ramach programu Erasmus+.
W murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbyło się święto uczelni, w ramach którego miał miejsce 9. Bieg im. Hipolita Cegielskiego oraz konkurs wiedzy o tym wybitnym Wielkopolaninie.
Teren zielony przy Szkole Podstawowej nr 9 oficjalnie otrzymał nazwę podpułkownika Adama Borysa pseudonim „Pług”.
W piątkowe południe odbyła się kolejna rozprawa przeciwko Krzysztofowi L. oraz Janowi J., oskarżonym o bestialskie zamordowanie dwóch psów w grudniu 2015 roku. Sprawcy czekają już na wyrok.
Policjanci z Poznania zatrzymali 2 osoby, które są podejrzewane o wyłudzenia pieniędzy metodą „na mechanika”. To mieszkańcy Gniezna - ci sami, którzy kilka dni temu zostali zatrzymani także w Łodzi.
„Ukradłem rower” - tymi słowami zwrócił się do oficera dyżurnego 32-letni mężczyzna, który przyszedł w czwartkowe popołudnie do gnieźnieńskiej komendy.
Już w najbliższą sobotę na terenie placu zabaw przy Alei Pierwszej odbędzie się tradycyjny Dzień Dziecka, organizowany dla najmłodszych mieszkańców całej okolicy.
Czwartkowe posiedzenie powiatowych radnych zapowiadało się krótko i bezdyskusyjnie. Tymczasem takową dyskusję wywołano i zakończyła się tak, jak można było się tego spodziewać - słownymi przepychankami.
Strona 1 z 553

Ostatnio dodane