Rozmowa z dr Iwoną Gawrecką, Kierownikiem Międzywydziałowego Ośrodka Studiów Podyplomowych Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium.
Starostwo Powiatowe zaprasza na szkolenie w zakresie zmian w przepisach, jakie zaszły w ostatnim czasie w kontekście prowadzenia przedsiębiorstw.
Dalsze zaklejanie dziur na tytułowej ulicy jest walką z wiatrakami, bo droga wymaga gruntownej przebudowy. Inwestor się deklarował, ale słowa nie dotrzymał. Miasto ma pomysł, jak "podejść" inaczej do tematu, ale o sposobie nie chce wprost mówić.
piątek, 22 lutego 2019 08:43

Najlepsi z najlepszych w walce o Orła

Ponad 140 firm zgłoszono do udziału w konkursie „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”. Decyzją kapituły do kolejnego etapu zakwalifikowano wstępnie blisko 130 podmiotów.
Od 1 maja br. w Gnieźnie wzrosną ceny za wywóz odpadów selektywnych i nieselektywnych. Miasto tłumaczy iż jest to związane ze wzrostem kosztów oraz koniecznością poprawy bilansowania kwot, jakie są na ten cel przeznaczone.
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwym wystąpieniem marznących opadów deszczu w nocy z czwartku na piątek.
Jeszcze w lutym dotychczasowy dyrektor PZGKKiN obejmie nowe stanowisko w Starostwie Powiatowym. Kolejne zmiany mają nastąpić już wkrótce.
W murach Centrum Kształcenia Praktycznego odbywają się Powiatowe Targi Edukacyjne. Swoją ofertę przedstawiły wszystkie placówki działające na terenie Gniezna.
Strona 1 z 324
Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane