czwartek, 27 stycznia 2022 15:19

Silny wiatr w nadchodzący weekend

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed przed silnym wiatrem, który może wiać w nocy z czwartku na piątek. Spodziewany jest także w nadchodzący weekend.
Rodzina, harcerze, samorządowcy i przyjaciele pożegnali w czwartkowe popołudnie zmarłego kilka dni temu Janusza Sekulskiego.
Wysokie kary za wykroczenia drogowe dotyczą nie tylko kierujących autami, ale także i innymi pojazdami - w tym rowerami czy hulajnogami. Teraz przekonał się o tym jeden z mieszkańców gminy Niechanowo.
W czwartkowy ranek na budynku B szpitala przy ul. św. Jana pojawili się nietypowi goście - alpiniści, którzy odwiedzili młodych pacjentów zza okien.
czwartek, 27 stycznia 2022 08:30

ZUS przejmuje wypłacanie 500+

Zakładu Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wypłaty pieniędzy w ramach programu "Rodzina 500 plus". Gminy będą kontynuowały wypłacanie świadczeń do końca maja 2022 roku. Potem w całości przejmie je ZUS.
W środowe południe poinformowano o decyzji papieża Franciszka, na mocy której nowym biskupem pomocniczym archidiecezji gnieźnieńskiej został ks. Radosław Orchowicz.
3,6 tony - tyle ważyła tylko sama druga oś dostawczaka, skontrolowanego na drodze ekspresowej S5 przez gnieźnieńskich inspektorów.
PWiK poinformowało o utrudnieniach, które w środę będą występować na ul. Bluszczowej na os. Skiereszewo - w tym ograniczeniu dostawy wody.
Strona 1 z 683

Ostatnio dodane