Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie informuje, że w środę przez kilka godzin wyłączona będzie woda dla mieszkańców Wełnicy.
wtorek, 25 lipca 2017 11:19

Trzemeszeńskie obchody Godziny W

Stowarzyszenie Trzemeszeńscy Patrioci, Gmina Trzemeszno oraz Miejski Dom Kultury w Trzemesznie, pragną serdecznie zaprosić na trzecie Trzemeszeńskie obchody 73 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
W nocy z poniedziałku na wtorek witkowscy strażacy zostali powiadomieni o pożarze, jaki został zauważony na ogródkach działkowych.
Już za kilka dni gnieźnianie będą mogli wyrazić swoją opinię na temat tego, jakie mają spostrzeżenia i pomysły dla swojego miasta.
poniedziałek, 24 lipca 2017 14:03

Ostrzeżenie pogodowe

Meteorolodzy ostrzegają przed możliwym wystąpieniem dużych opadów deszczu od poniedziałkowego wieczoru do nawet środowego południa.
Pozostawiona bez opieki walizka spowodowała wstrzymanie ruchu pociągów na gnieźnieńskiej stacji i ewakuację jednego ze składów. 
Kwiaciarnia Orchidea zaprasza wszystkich do wzięciu w pierwszej edycji tytułowego konkursu, w którym do wygrania jest bon zakupowy.
17 lipca rozpoczęły się półkolonie Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan, organizowane dla stu dzieci  z terenu miasta Gniezna zlokalizowanych w 4 placówkach tj. przy SP Nr 12, SP nr 9, przy ul. Wrzesińskiej i w SP Nr 5. 
Strona 1 z 580

Ostatnio dodane