Gnieźnieńska Straż Miejska, która obecnie korzysta z jednego, kilkuletniego samochodu służącego do interwencji, otrzyma nowy pojazd.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że z powodu awarii, jaka wystąpiła na ul. Żwirki i Wigury, całe miasto i gmina pozbawione jest dostępu do bieżącej wody.
Odnowiona kilka dni temu tablica, upamiętniająca wkroczenie Armii Czerwonej do Gniezna, została ponownie zdewastowana. 
poniedziałek, 23 stycznia 2017 10:10

TMG wybrało Gnieźnianina Roku 2016

Towarzystwo Miłośników Gniezna po raz kolejny przyzna tytuły Gnieźnianina roku 2016. Komisja konkursowa głosowała w kilku kategoriach.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 08:49

Kolejni pijani kierowcy zatrzymani

W trakcie minionego weekendu policjanci, na dogach powiatu gnieźnieńskiego zatrzymali 2 kierowców jadących  samochodami osobowym „na podwójnym gazie” oraz jednego nietrzeźwego rowerzystę.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 07:34

Potrącenie na ul. Żwirki i Wigury

W niedzielne popołudnie na ul. Żwirki i Wigury kierujący samochodem osobowym potrącił na przejściu dla pieszych 66-letnią gnieźniankę.
W wyjątkowym klimacie rozpoczęła się studniówka maturzystów III Liceum Ogólnokształcącego. Na placu przy ul. Sobieskiego wspólnie zatańczono poloneza.
W sobotni wieczór na drodze pomiędzy Kłeckiem a Karniszewem doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego dwie osoby trafiły do szpitala.
Strona 1 z 489

Ostatnio dodane