Złote, szmaragdowe, a nawet diamentowe gody – takich rocznic ślubu doczekało osiemnaście par, które otrzymały medal za długoletnie pożycie małżeńskie.
W miniony czwartek gnieźnieńscy policjanci prowadzili działania, mające na celu zapewnienia bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu drogowego. 
W miniony wtorek w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia nagród ministerialnych oraz promes dla drużyn OSP.
W późnych godzinach wieczornych służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze, jaki miał się pojawić w jednym z lokali przy ul. św. Wawrzyńca. Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej.
piątek, 22 września 2017 06:50

Bezpłatne usługi mediatora dla mieszkańców

Miasto Gniezno i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnieźnie oferują bezpłatne usługi mediatora dla mieszkańców miasta Gniezna.
W Starostwie Powiatowym w Gnieźnie wręczono stypendia za wybitne osiągnięcia i sukcesy artystyczne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu gnieźnieńskiego.
Świadkami nietypowej sytuacji byli gnieźnieńscy policjanci, którzy w minioną środę, jadąc na drodze na terenie powiatu wrzesińskiego, zostali wyprzedzeni przez samochód... jadący wężykiem.
W miniony wtorek służby ratunkowe zostały powiadomione o zaginięciu 45-letniego mężczyzny, który wraz z rodziną wybrał się na grzyby, a z którym stracono kontakt na terenie lasu.
Strona 1 z 596

Ostatnio dodane