niedziela, 21 kwietnia 2019 15:49

Zderzenie samochodu z pociągiem

W wielkanocną niedzielę doszło do dramatycznie wyglądającego zdarzenia na przejeździe kolejowym w Żydowie. Trzy osoby trafiły do szpitala.
Bilans sobotniego zdarzenia, w którym samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo, jest jeszcze tragiczniejszy. W szpitalu zmarł mężczyzna - drugi z pasażerów.
Pięć godzin trwały działania strażaków, którzy w sobotnie południe zostali zadysponowani do pożaru na terenie lasu niedaleko Łubowa.
Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w sobotnie, wczesne popołudnie. Na miejscu zginęła 18-letnia dziewczyna.
Do tragicznego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór na osiedlu Dalki. Pod nadjeżdżający pociąg wszedł mężczyzna.
Spora grupa wiernych uczestniczyła w uroczystej Drodze Krzyżowej, która w piątkowe popołudnie przeszła ulicami tytułowego osiedla.
Trwający już drugi tydzień strajk nauczycieli wydaje się nie przygasać, choć jedna z placówek powiatowych zawiesiła akcję. Powiat odniósł się do aktualnej sytuacji.
W ciągu kilku godzin na drodze krajowej nr 15 doszło do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem w sumie kilku samochodów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Strona 1 z 352

Ostatnio dodane