Na nic podpisy rodziców i opinie wydane przez związki. Radni większością ostatecznie zdecydowali: Gimnazjum nr 2 nie zostanie przekształcone w Szkołę Podstawową nr 4, a tym samym rozpoczyna się etap likwidacji placówki przy ul. Pocztowej.
W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej po raz szósty odbył się Maraton Chemiczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Po wielu latach pracy na stanowisku kierownika Biura Rady Miasta na emeryturę odchodzi Jacek Bogacz. Wiemy już, kto go zastąpi na tym stanowisku.
W środowe przedpołudnie na ul. Kościuszki doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Gnieźnieńscy policjanci w trakcie patrolu na ulicach miasta zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki.
Rodzice uczniów, którzy są zainteresowani nauką w szkole przy ul. Pocztowej, apelują do radnych o nielikwidowanie tej placówki.
Funkcjonująca od niespełna roku na terenie Gniezna organizacja Skauci Europy rozwija swoje skrzydła. Teraz młodzi ludzie postanowili zaopiekować się opuszczonymi grobami powstańców styczniowych.
środa, 22 lutego 2017 07:37

Migawki z miasta - „Pomnik” już stoi

Dumna nazwa już funkcjonuje - Szpital Pomnik Chrztu Polski. Jednocześnie najsłynniejszy pomnik gnieźnieńskiego samorządu wciąż stoi w stanie surowym.
Strona 1 z 505

Ostatnio dodane