sobota, 17 sierpnia 2019 14:32

Wypadek w Żydowie

W sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Żydowo, doszło do zderzenia samochodu dostawczego z motocyklem.
Na ul. 3 Maja od kilku dni obowiązują nowe zasady organizacji ruchu w zakresie parkowania pojazdów. Pieszym zostają "oddane" chodniki.
W piątkowe południe Prawo i Sprawiedliwość opublikowało swoje listy wyborcze do Sejmu i Senatu. Osoby obecne na nich w naszym okręgu wyborczym raczej nie stanowią zaskoczenia.
Mieszkańcy fragmentu południowej części miasta skierowali swoje uwagi odnośnie projektu planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu dawnego boiska Stelli. 
Samorządowcy, parlamentarzyści, wojskowi, poczty sztandarowe oraz liczni mieszkańcy Gniezna wzięli udział w uroczystościach, upamiętniających rocznicę bitwy, która była przełomową w wojnie polsko-bolszewickiej.
Po ponad dwóch latach prowadzonego postępowania ws. nieprawidłowości przy organizacji konkursu na świadczenie usług na oddziale chirurgicznym gnieźnieńskiego szpitala, śledztwo w tej sprawie zostało umorzone.
Jest jedną z najczęściej wyjeżdżających jednostek ochotniczych, która z roku na rok coraz prężniej działa w swojej okolicy. Teraz druhowie stanęli pod ścianą, bo mają dostać wóz strażacki, ale nie mają gdzie go przechowywać.
środa, 14 sierpnia 2019 08:19

Będzie audyt w szpitalu

Gnieźnieńska lecznica złożyła zamówienie na przeprowadzenie audytu Szpitala Pomnik Chrztu Polski. Dodatkowo ma być przygotowany plan naprawczy.
Strona 1 z 401

Ostatnio dodane