Tylko wczoraj gnieźnieńscy policjanci otrzymali dwa zgłoszenia, dotyczące oszustw dokonanych w internecie. W obu przypadkach trwa postępowanie, a funkcjonariusze ostrzegają.
Rok później polska prasa już nie wychodziła, ale w grudniu 1938 roku jeszcze nikt tego nie mógł przewidzieć. Tymczasem codzienność zaskakiwała wielu mieszkańców Gniezna.
Kolejna część dokumentów, które kilka lat temu odkryto w katedrze, odzyskała wygląd bliski temu sprzed niemal kilkuset lat.
PWiK informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowejna Rondzie Polskiego Czerwonego Krzyża, w poniedziałek 10 grudnia wystąpią utrudnienia w ruchu w tym miejscu. Wody nie będzie miało kilka ulic.
Gnieźnieńscy policjanci w wyniku kontroli drogowych przeprowadzonych w ciągu minionego weekendu ujawnili 3 kierowców, którzy w stanie nietrzeźwości usiedli za kierownicę.
poniedziałek, 10 grudnia 2018 11:20

Wandal z wyrokiem

Sprawca kilku uszkodzeń, których dokonał w ubiegłym roku w centrum miasta, usłyszał wyrok za swoje czyny i będzie musiał spłacić spowodowane straty.
Wypłata do wiosny przyszłego roku, mimo nieobecności w placówce, a także ekwiwalenty za niewykorzystane urlopy - brak dwóch osób Szpitala Pomnik Chrztu Polski będzie jeszcze sporo kosztować.
Minister Obrony Narodowej przyznał srebrny medal za zasługi dla obronności kraju mieszkance Grodu Lecha Stefanii Jóźwiak.
Strona 1 z 297

Ostatnio dodane